Genel

Bakan Tekin, Davete İcabet Edenlere ‘Maarif Ailesi’ Adına Teşekkür Etti

Bakan Tekin, Davete İcabet Edenlere ‘Maarif Ailesi’ Adına Teşekkür Etti

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, dün akşam gerçekleştirilen eğitim paydaşları ile buluşma daveti hakkında X Platformu’ndan açıklama yaptı.

İlgili Makaleler

Maarif Ailesi vurgusu

Tekin, “Eğitimi istişare kültürüyle daha iyi noktalara taşıma politikamızı, hepimizin ortak paydası olan evlatlarımızın geleceği ve ülkemizin yarınları için önemli buluyoruz. Bu kapsamda evlatlarımızın daha iyi bir geleceğe eğitim vasıtasıyla adım atması, üstünde mutabakata varmamız gereken değerli bir husustur. Çocuklarımızın eğitim süreçlerinde sadece öğretmenler, yöneticiler ve veliler değil; sendikalar, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve diğer tüm eğitim paydaşları da önemli bir rol oynar. Bu idrakle eğitim sendikalarının başkanları ile dün akşam bir araya geldik. Yeni dönemde atacağımız adımlar, ÖMK ve eğitime dair birçok farklı konuda çeşitli değerlendirmelerde ve fikir alışverişinde bulunduk. Değerli sendika başkanlarımıza katılımlarından ötürü maarif ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

İki Sendika Bakanın Davetine Red Yanıtı Vermişti

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in davetine Tüm Öğretmenler Birliği Sendikası ve Eğitim-İş Sendikaları red yanıtı vermişti.  (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

  Markanızı Tanıtmanın Etkili Yolu Promosyon Çantalar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu